S202M75Z5UU83L0
更新日期:2024-04-01 00:04:00
- 制造商:Vishay
- 电容:2000 pF
- 容差:20 %
- 电压额定值:6 KVolts
- 工作温度范围:- 30 C to + 85 C
- 端接类型:Radial
- 产品:Class II General Purpose Ceramic Disc Capacitors
- Capacitance - nF:2 nF
- Capacitance - uF:0.002 uF
- 尺寸:19 mm Dia.
- 引线间隔:10 mm
- 封装:Bulk
- 系列:S
- 温度系数/代码:Z5P
S202M75Z5UU83L0 数据手册
| 数据手册 | 说明 | 数量 | 操作 |
|---|---|---|---|
S202M75Z5UU83L0R
2000pF 6000V (6kV) Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc 0.748" Dia (19.00mm) |