4609X-101-330LF 中文资料属性参数
  • 制造商:Bourns
  • 产品种类:电阻器网络与阵列
  • 产品类型:Networks
  • 电路类型:Bussed
  • 电阻器数量:8
  • 电阻数值:33 Ohms
  • 容差:1 %
  • 温度系数:250 PPM / C
  • 管脚数量:9
  • 封装 / 箱体:SIP-9
  • 工作温度范围:- 55 C to + 125 C
  • 尺寸:5.08 mm W x 22.81 mm L x 2.49 mm H
  • 引线间隔:2.54 mm
  • 端接类型:SIP
  • 封装:Bulk
  • 每元件功率:1.13 Watts
  • 系列:4600X
  • 工厂包装数量:100
4609X-101-330LF 数据手册
数据手册 说明 数量 操作
4609X-101-330LF
RESISTOR NETWORK, 33R; Resistance:33ohm; Power Rating:1.13W; Voltage Rating:100V; Series:4609X; Temperature Coefficient:± 250ppm/°C; No. of Elements:8; Resistor Case Style:SIL; SVHC:No SVHC (15-Dec-2010); External Depth:5.08mm; External Length / Height:22.81mm; External Width:2.49mm; Full Power Rating Temperature:70°C; Insulation Resistance:10Mohm; Lead Length:3.43mm; Lead Spacing:2.54mm; No. of Pins:9; Operating Temperature Max:125°C; Operating Temperature Min:-55°C; Operating Temperature Range:-55°C to +125°C; Package / Case:SIL; Power Rating per Element:200mW; Resistor Element Material:Thic...
2页,245K 查看
4609X-101-330LF
RES ARRAY 8 RES 33 OHM 9SIP